2102/271
Kinesisk kunster, 19. årh.
En junke. Usign. Akvarel på papir. Lysmål 23,5×30 cm. Indrammet.
Aldersrelaterede spor, fugtpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag