2447/​323

Engelsk maler, 19. årh.

Portræt af herre med lys krave. Usigneret. Olie på træ. 21,5×16,5.

Retoucheringer. Overflade ridser og mindre optørringsrevner.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

800 DKK

12 bud

997982 (Autobud) 800 DKK
998214 750 DKK
997982 (Autobud) 700 DKK
998214 650 DKK
997982 (Autobud) 600 DKK
998214 550 DKK
997982 (Autobud) 500 DKK
998214 480 DKK
997982 (Autobud) 420 DKK
998214 400 DKK
997982 380 DKK
998214 360 DKK