12015/111
Ubekendt kunstner
Thurø Rev. Sign. 33. Olie på lærred. Betegnet på blændrammen: Udstillet Fyens Stifts Kunstforenings Efterårsudstilling 1933. 48×58. Rammemål 60×70.
Ingen skader.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag