2049/222
Orientalsk tæppe i klassisk antikt tyrkisk Ushak design. 21. årh.(aldrig anvendt). 363×278.(3243)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag