2014/​249

Vietnamesisk scroll, dekoreret med forfædre. Yao-folket. 20. årh.s begyndelse. 117×46.

Slitage. Flossede kanter. Folder. Skader.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag