2014/249
Vietnamesisk scroll, dekoreret med forfædre. Yao-folket. 20. årh.s begyndelse. 117×46.
Slitage. Flossede kanter. Folder. Skader.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag