2435/209
Et par franske empireform stager af forgyldt bronze, kannelerede stammer på runde fodstykker H. 27 cm, samt skål med to hanke, støbte med maskaroner, indsats af glas Diam. 16 cm, 19. årh.s slutning. (3)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
4468 |