2131/146
Tysk jugendkande af tin, rigt dekoreret med blomster og bladslyng. WMF. 20. årh.s begyndelse. H. 36.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Gravering på to sider.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud