12248/211
Finn Hillerup Jørgensen (f. Nyborg 1931, d. 1991, Hindsholm og rejser,1960-1991)
En rødkælk. Sign. F. Hill. J 81. Olie på plade. 38×28.
Kunst, antikviteter & design, 1. december 2022
Vurdering
Hammerslag
14 bud