1921/1119
“Happey Emotions” vedhæng af 18 kt. rosaguld prydet med tre bevægelige brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.15 ct. Diam. 13,9 mm. L. inkl. øsken 2 cm.
Serienr. 3288055. Chopard certifikat dateret 10/5/2012 medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker, 22. maj 2019
Vurdering
Hammerslag