2427/261
Anthony van Dyck, efter, 18. årh.
Portræt af en fornem kvinde. Usigneret. Olie på lærred. 77×64.
Behov for rensning. Krakeleringer samt afskalninger. Lærredet er dubleret. Retoucheringer.
Fra
i
Vurdering
989296 |