1804/769
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Bordskål af stentøj med gullig glasur. Sign. under bunden. H. 11. Diam. 20.
Moderne kunst og design, 23. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud