2445/​86

Signeret tæppe med blomstervaser og fugle på lys bund. Pakistan. 20. årh. 164×112.

Trænger til vask. Stedvis, let slidte kanter. Slidte frynser.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

22 bud

987478 1.300 DKK
1157331 1.250 DKK
987478 1.200 DKK
1157331 1.150 DKK
987478 1.100 DKK
1157331 1.050 DKK
987478 (Autobud) 1.000 DKK
1157331 950 DKK
987478 (Autobud) 900 DKK
1157331 850 DKK
987478 (Autobud) 800 DKK
1157331 750 DKK
987478 (Autobud) 700 DKK
1157331 650 DKK
987478 550 DKK
1157331 (Autobud) 500 DKK
987478 480 DKK
1157331 (Autobud) 440 DKK
987478 420 DKK
1157331 (Autobud) 400 DKK
987478 380 DKK
1157331 360 DKK