2414/​282

En samling miniature møbler af træ. 19.-20. årh. H. 18–61 cm. (5)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Revner. Afslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag