2414/282
En samling miniature møbler af træ. 19.-20. årh. H. 18–61 cm. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Revner. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag