Foto endnu ikke klar
1914/535
Maria Torp (f. 1975)
“Uden titel”, 2005. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 150×200. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Christoffer Egelund, København. Erhvervet her af den nuværende ejer.
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. april 2019
Vurdering
Hammerslag