12023/​120

Ubekendt maler, 19. årh.

Vandkant ved skov. Sign. Olie på plade. 12×16.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

600 kr.

600 kr.
(Autobud) 550 kr.
500 kr.
(Autobud) 460 kr.
440 kr.
300 kr.