12023/​120

Ubekendt maler, 19. årh.

Vandkant ved skov. Sign. Olie på plade. 12×16.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
(Autobud) 460 DKK
440 DKK
300 DKK