12023/​73

Jacques Francois Joseph Saly, efter

Buste af lille pige med flettet hår. Sign. Saly. 20. årh. H. 45.

Enkelte små afslag.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag