12023/73
Jacques Francois Joseph Saly, efter
Buste af lille pige med flettet hår. Sign. Saly. 20. årh. H. 45.
Enkelte små afslag.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag