12139/138
Dansk maler, 20. årh.
DSB tidligere hovedkvarter i Sølvgade. Sign. Vibe Hansen. Olie på lærred. Rammemål 56×76.
Rammen med skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud