2438/725
Johannes Hansen (f. København 1903, d. Fårevejle 1995)
Siddende figur. Sign. monogram. Stemplet brdr. grage bronzestøberier. Grønpatineret bronze. H. 25.
Original stand.
Moderne kunst og design, 17. september 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud