2442/938
Verner Panton (f. Gamtofte 1926, d. 1998)
“Studio Line”. Barkube af palisander med beslag og greb af messing. Monteret med hjul. Udført hos France & Søn. H. 47. L./B. 67.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering