2023/164
Tre spadsererstokke af træ, heraf en omviklet med læder, greb af forsølvet metal, 20. årh.s første årtier. L. 87–91 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud