2116/​1323

Gucci

“Jackie” taske af brunt monogramkanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, en indvendig lynlåslomme og mørkebrunt stof for. H. 22. B. 33. D. 4 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mangler en møtrik ved spænde.

Smykker og Fashion, 21. april 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

(Autobud) 1.550 DKK
1.500 DKK
(Autobud) 1.200 DKK
1.150 DKK
(Autobud) 1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK