2116/1323
“Jackie” taske af brunt monogramkanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, en indvendig lynlåslomme og mørkebrunt stof for. H. 22. B. 33. D. 4 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mangler en møtrik ved spænde.
Smykker og Fashion, 21. april 2021
Vurdering
Hammerslag