2116/​1323

Gucci

“Jackie” taske af brunt monogramkanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, en indvendig lynlåslomme og mørkebrunt stof for. H. 22. B. 33. D. 4 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mangler en møtrik ved spænde.

Smykker og Fashion, 21. april 2021

Vur­dering

2.000 kr

Hammerslag

1.550 kr

997589 (Autobud) 1.550 kr
974985 1.500 kr
997589 (Autobud) 1.200 kr
974985 1.150 kr
997589 (Autobud) 1.100 kr
935444 1.050 kr
997589 1.000 kr