2131/36
Sommeso kandisskrin af klart glas med underfang i rosa og gult, montering af messing. 20. årh. H. 8. L. 13. B. 8,5.
Mindre kanthak på siden. Minimalt stødmærke på låg. Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud