2040/752
Bjarne Frost (f. 1959)
“Gino”. Standerlampe af forkromet og hvidlakeret metal. Udført hos Thorn Lighting. H. 122.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|