2023/41
Ovalt senempire piedestalskab af mahogni, front med buet dør. 19. årh.s midte. H. 140. B. 63. D. 40.
Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke. Brugsslitage. Ridser og mærker på toppen. Pyntelister mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag