1812/1539
Svensk rundt serveringsfad af forgyldt sølv. 1917. Vægt 1103 gr. Diam. 40 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser og mærker.
Varia, 22. marts 2018
Vurdering
Hammerslag