2008/784
Poul Pedersen (f. 1933)
Fransk lyrik. Sign. PP 82 og Poul Pedersen, 1982. Tre litografier i farver. Lysmål 47×64 og 64×47. (3)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud