2103/943
Four Design
Et sæt på ni armstole med stel af forkromet stål. Sæde og ryg betrukket med sort uld. Udført og mærket hos Four Design. (9)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Uld med pletter og smuds.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
36 bud