1834/1525
Lågkrus af sterlingsølv. Axel Salomonsen, København 20. årh. Vægt 1306 gr. H. 20 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag