12033/157
Thor Lindeneg (f. København 1941)
Komposition. Sign. Thor Lindeneg, nr. 7/198. Litografi i farver. Motiv 26,8×26,8. Bladstørrelse 49,8×36,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag