2008/255
Distler brandbil af litograferet blik med optræk samt tilhørende brandstation. L. 29 og 30 cm. (2)
Brandmænd mm. mangler. Mindre buler, ridser og mærker. Garanterer ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag