2008/​255

Distler brandbil af litograferet blik med optræk samt tilhørende brandstation. L. 29 og 30 cm. (2)

Brandmænd mm. mangler. Mindre buler, ridser og mærker. Garanterer ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.350 DKK

1.350 DKK
(Autobud) 1.300 DKK
1.250 DKK
1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
950 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK