2138/146
Et sæt på tre engelske indskudsborde af palisander. 19. årh. H. 71. B. 46. D. 32.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre finérskader på kant.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag