2044/843
Mogens Hansen (, Møbelfabrik)
Fritstående tre-personers sofa med ben af børstet stål, betrukket med brunt skind. Udført hos Mogens Hansen. L. 219.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|