1921/778
Søren Hagen (f. København 1957)
Palmetrær. Sign. Hagen, 99, S.F. Olie på lærred monteret på plade. 21×21.
Minimal hul/trykmærke til venstre.
Moderne kunst og design, 21. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud