2438/834
Jean-Louis Domecq
“Loft”. Et par justérbare industri væglamper af grafitpoleret metal. Udført og mærket Jieldé, Lyon. L. 41. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Enkelte buler. Restaureret stand. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 17. september 2024
Vurdering
Hammerslag