2448/​631

Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)

Uden titel. Sign. Ting 77, 14/100. Litografi i farver. Lysmål 71×101.

Proveniens: Galleri Torso, Odense.

Undersøgt i ramme. Mindre misfarvninger. Farverne er falmet, samt papiret er let gulnet.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

14 bud

1084305 1.650 DKK
907927 1.600 DKK
1084305 1.550 DKK
56150 (Autobud) 1.500 DKK
1084305 1.450 DKK
56150 (Autobud) 1.400 DKK
1084305 1.350 DKK
56150 (Autobud) 1.300 DKK
1084305 1.250 DKK
56150 (Autobud) 1.200 DKK
1084305 1.150 DKK
56150 1.100 DKK
1084305 1.050 DKK
865377 1.000 DKK