2439/702
Italiensk design
“Swirl egg”. Bord/gulvlampe af glas. Udført og mærket hos Vetri Murano. 1970'erne. H. 66.
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering