2118/1072
Ubekendt design
Sæt på fire kvadratiske væglamper af kobber. L./B. 31. (4)
Omfattende slitage, herunder, ridser, mærker, nogle afslebet og skævheder. To plastikskærme mangler. En lampe er nittet sammen. Lampefronter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud