12101/69
Originalt s/h presse- eller stillfotografi af den skotske skuespiller Sir Sean Connery i rollen som James Bond i “You Only Live Twice” fra 1967. Fotomål 20×25. Uindrammet.
Almindelige håndteringstegn og bagside gulnet i kanterne. Fotografiet er udateret/ustemplet og Bruun Rasmussen kan ikke garantere for fotografiets alder.
Kunst, antikviteter & design, 7. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
43 bud