2203/949
Peter J. Lassen (f. 1930, d. 2019)
“Montana”. Reolvæg af grå MDF, bestående af tre bogkasser. Udført hos Montana. H./B. 70. D. 30. (3)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, smuds og hak.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
14 bud