12102/20
Per Damm (f. 1929, d. 2008)
Landskab. Sign. Per Damm. Olie på lærred. Lysmål 39×50. Rammemål 46×56.
Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021
Vurdering
Hammerslag