848/735
Ubekendt maler, 19. årh.
Vinterskov med hestevogn. Sign. Louis Apol? Olie på mahogni. 17×27.
Større afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Malerier, 26. november 2008
Vurdering
Hammerslag