2447/​834

Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)

To skabe samt to sokler af massiv mahogni, messingforede samlingshuller. Indvendig med arkivsektion. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 36. (4)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Bagbeklædning med huller til vægmontering. Messing i ene nøglehul mangler. En nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?