2043/303
“Le Chemin de Buenos Ayres”. Sign. Boca. Litografisk plakat. 1930'erne. 160×119.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner og folder langs kanter. Større revne øverst.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag