2043/​303

“Le Chemin de Buenos Ayres”. Sign. Boca. Litografisk plakat. 1930'erne. 160×119.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner og folder langs kanter. Større revne øverst.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK