2436/​358

Et par stager af patineret messingblik, drevet og punslet med bladværk, snoede stammer på hvælvede, ottekantede fodstykker. Barokform. 19. årh. H. 24. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag