12034/205
Per Sonne (f. København 1906, d. 1996)
Opstilling med blomster, frugt og vin. Sign. PS. Olie på lærred. 61×76. Rammemål 76×91.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag