2142/7633
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
Komposition. Sign. CRD 13, 13/72. Litografi. Bladstørrelse 50×66. Uindrammet.
Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud