12013/191
Et par lave kvadratiske borde af hardwood. Kina, 20. årh.s. anden halvdel. H. 26. L. 55. B 55. (2)
Erhvervet hos Lysberg. Hansen & Therp forhandlerplakette mangler.
Lidt farveforskel.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag