12013/​191

Et par lave kvadratiske borde af hardwood. Kina, 20. årh.s. anden halvdel. H. 26. L. 55. B 55. (2)

Erhvervet hos Lysberg. Hansen & Therp forhandlerplakette mangler.

Lidt farveforskel.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag