Niels Reumert, m. fl. (f. Hellerup 1949)
Kaspar Bonnén, m. fl. (f. København 1968)
Kehnet Nielsen, m. fl. (f. København 1947)
Fem kompositioner. Delvis sign., nummererede og daterede. Litografier i farver. Bladstørrelse fra 30×44 til 73×53. Uindrammede. (5)
Moderne kunst og design, 18. februar 2020